| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si sunt din dolj. Saptamana trecuta am fost cu iubitul meu la bazinul de inot. Si am facut petting(penisul lui a atins vaginul)in apa.(el nu s-a terminat) credeti ca pot ramane insarcinata din cauza ca lichidul lui s.a atins de lichidul meu?

8 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Fi fara griji.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Da. o sa ai tripleti

| Abracadabraash a răspuns:

E bazinul personal, nu cel public.

| Emilian65 a răspuns:

Pai daca nu s-a terminat de la ce vrei sa ramai gravida?

| Leatherleader a răspuns:

Nu, în niciun caz.

Răspuns utilizator avertizat
| Isa18 a răspuns:

Bună.În apă nu poţi rămâne gravidă în primul rând mai ales făcând petting.Numai dacă şi-a dat drumul în tine ceea ce nu e cazul din ce spui tu, mai ales că nu şi-a dat drumul deloc. Sper că te-am ajutat.Te pup.

| Masacree a răspuns:

Nu, nu poti ramane asa.