| mg0508 a întrebat:

Buna ziua! Am 19 ani si de ceva timp am inceput sa practic sexul anal. De vreo 2 luni am observat ca mi-au aparut cateva umflaturi in jurul anusului si vedeam sange pe hartia igienica pentru vreo 2 saptamani si ma durea in timpul scaunului si după. Exista riscuri sa se agraveze daca continui cu sexul anal?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

V-a prostit definitiv progresismu' asta jegos! Era o vreme cand sexul anal era ceva anormal, ceva ce ti-ar fi fost rusine sa recunosti ca faci. Acum o faceti cu o lejeritate maxima si nici nu vi se pare ceva in neregula cu asta. Natura ne-a dat gaura aia ca sa eliminam reziduuri, de preferinta, de consistenta mai moale, pentru ca daca ai scaune mai tari, in timp faci hemoroizi. Daca tu iti traumatizezi gaura aia introducandu-ti vartos in ea un obiect erect, e normal sa ajungi sa ai probleme, pentru ca nu a fost conceputa pentru asta. V-a dat natura anusuri, dar pacat ca nu v-a dat si creiere performante.winking

| mg0508 explică (pentru wildthing):

Multumesc 'wildthing', o sa tin cont de conservatorismul tau jegos. Iti recomand si eu tie niste sex anal.

Si presupun ca tu nu te epilezi sau iti tai unghiile, pentru ca daca ai face asta, ar fi nenatural, natura nu ne-a dat par ca sa-l taiem, si in niciun caz sa-l vopsim.

Doar pentru ca ceva e 'natural' nu inseamna ca e o calitate sau un defect, cancerul e natural, dar nu aud discursuri despre beneficiile lui.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Mergi la un medic proctolog pentru tratament.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Fisura anala

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Poate fi destul de rău... Adresează te de graba medicului (proctolog).se poate agrava și duce la complicații atât de mari încât o sa ți para rău. Oricum acel "sx anl", cred a nu mai e nevoie să menționez că este o prostie a oamenilor mai fara minte. Psihologii spun că cei care prsctica astfel de relații intime pot in viitor dezvolta comportamente violente, ori să aibă să aibă tendințe adulterine

| mg0508 explică (pentru EllaAndreea1655):

Si daca nu fac sex anal ce altceva?

| EllaAndreea1655 a răspuns (pentru mg0508):

Gen știi că este și acel tip de relație intimă care nu implica organele intime, acela se concentrează mult mai mult pe iubire, atingeri, și toate sentimentele fata de partener, pe când cele care implica org sx se concentrează doar pe organ. Sper că te am ajutat laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| catalintgv a răspuns:

E totul ok. nu te mai stresa, nici nu te mai lua dupa bosorogii astia de pe vremea bunicii. Fa ce iti place si cum iti place, este viata ta!