| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua,
Am avut și eu o mica întâmplare când făceam dragoste cu partenerul meu.
Am făcut sex prima data protejat și s-a terminat in prezervativ in afara vaginului. După care am mai stat vreo 10 minute, a mers la baie și a dat jos prez, s-a spălat pe mâini sub jet de apa și mâinile și penisul, după care mi-a introdus degetele in vagin inainte de a începe a doua tura tot protejat. Exista vreo probabilitate sa fi rămas sperma pe mâini când și-a dat jos prezervativul și sa rămân însărcinată chiar dacă s-a spălat doar cu apa?
Menționez ca am 16 ani.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Era mai bine daca folosea sapun in ambele zone, dar sansele sunt foarte mici oricum.

2 răspunsuri:
| mdc98 a răspuns:

Nu.

| F6x5 a răspuns:

Daca s-a spalat bine pe mâini doar cu apa, sunt șanse (slabe) sa ramani, dar daca s-a spălat cu sapun/șampon stai liniștită