| croissant a întrebat:

am facut o luna de relatie. Il iubesc doar ca simt ca s-a racit de mine...Ieri l-am întrebat daca vrea sa luam o pauza si a spus ca nu si dupa a zis ca nu se poate gandi acum. Ce sa fac? L-am simtit putin suparat ca nu i-am povestit situatia mea (situatia mea fiind ca am probleme de concentrare si putin cu auzul). Nu vreau sa il pierd, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Peachdelight a răspuns:

Pai voi comunicați? Fii deschisă și întreabăl care e faza și de ce e supărat. Comunicarea e foarte importanta. Iar cât despre problemele tale nu sunt niște probleme care te vor lasă forever alone. Persoana care e pentru tine te va iubii fix așa cum ești. Stai liniștita ca Dumnezeu are planuri pentru fiecare dintre noi, daca e sa fie o sa fie daca nu, nu. Nu trebuie sa pornești cu premiza "nu vreau sa-l pierd" pentru ca nu ai sa poți niciodată tine pe cineva cu forța lângă tine. Vorbiți deschis, așa se rezolva problemele. Succes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te.a penetrat acum nu esti buna pentru el si-a facut interesul carnal cu tine

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu exista pauza, doar punct, nu e meci!
Ori merge ori nu.
Daca vezi ca lucrurile nu merg, pune tu punct inainte sa o faca el.
Te va scuti de multe suferinte si batai de cap!

| Sofer a răspuns:

Poate ca tu nu vrei sa îl pierzi dar încearcă sa salvezi relația și vorbește cu el.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ei na, dacă tu aflai ca nu vede cu un ochi te supărai?

| Neymarjrfive a răspuns:

Baga - te cu mine sunt frumos și deștept lasă - l pe fraierul ala