| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu m-a intrebat astazi citi am mai avut innaintea lui si a zis ca sa nu ma supar, de fapt adevarul e ca m-am suparat, eu i-am zis la inceputul relatie ca el e primul pentru ca asta e adevarul, avem o relatie de 6 luni si il iubesc foarte mult si el ma iubeste dar cind am auzit intrebarea asta de la el parca am simtit un pic de neincredere, credeti ca vrea sa luam capat relatiei, pentru ca eu l-am intrebat astazi si mi-a zis ca nu ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine, vreau o parere simt ca el nu mai vrea sa fie cu mine((

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pentru atata lucru sa te superi?

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ii mai spui odata ca ti-a displacut faptul ca nu are incredere in tine. Cine stie ce experiente anterioare are el. Ii spui zambind ca il "pedepsesti" iar pedeapsa este sa gaseasca ceva frumos prin care sa iti arate ca te iubeste. Iar cand primesti acel ceva frumos, ii raspunzi si tu cu ceva la fel de frumos.

| AtateaConditii a răspuns:

Cred că vrea să faceți sex și să știe dacă ai mai fost folosită de alții. Dacă nu e asta, înseamnă că e sceptic în privința ta cu ceva anume.

| Vvistula a răspuns:

E o intrebare normala pe care mereu am pus-o si nu s-a suparat nimeni niciodata, cred ca e doar o curiozitate, nu cred ca vrea sex sau alte alea, cred ca ori ce prieten e curios si nu mi se pare un lucru asa important, e nesemnificativ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea aia la un moment dat e in mai oricare relatie, sub forma de gluma sau nu. nu mai da dovada de minte de 12 ani, nu vrea sa se desparta de tine.