| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Am o întrebare.Eu cu iubitul meu în urma cu doua zile am avut primul contact sexual (pentru mine a fost primul contact sexual) acesta și-a dat drumul și după și-a schimbat prezervativul după ce și l-a pus pe cel nou, după câteva minute a început sa ma excite cu degetul în zona intima, este posibil sa rămân însărcinata? Menționez ca el a zis ca s-a sters pe mâini după ce și l-a schimbat pe primul, dar mi-e teama sa nu fi rămas spermă pe degete.

Răspuns Câştigător
| GeorgeCazan a răspuns:

În principiu NU.
Acum depinde și de experiența lui. Și trebuie sa înțelegi ca nu fie care partidă de sex cu ejaculare internă ajunge la sarcină; tu oricum nu ai avut parte de așa ceva.

| PisicaNeagra89 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Pt siguranța mea ar trebui sa iau o pastila de a doua zi? Sa fiu sigura...

| GeorgeCazan a răspuns (pentru PisicaNeagra89):

E târziu pentru pastila aia. Și oricum si pastila vine cu riscurile ei. Stai liniștită ca ești safe, dar data viitoare atenționează-ți partenerul să fie mai atent. Și faceți duș după fiecare partidă. E foarte importantă igiena.

| PisicaNeagra89 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Mulțumesc pentru răspuns, m-am îngrijorat puțin mai ales ca el a avut câteva încercări să-mi bage degetul în vagin, și înainte m-a avertizat ca atunci cand și-a schimbat al doilea prezervativ s-a șters pe mâini și nu e niciun risc...

6 răspunsuri:
| Andreeaaa12345 a răspuns:

Stai liniștită că nu poți să rămâi însărcinată așa