| Francesca97 a întrebat:

As vrea sa va povestesc si eu ce ma macină. Am 17 ani, luna viitoare fac 18 si sunt plecată in Franța de un an de zile! Am avut o relatie cu un baiat de 9 luni de zile, a fost frumos pana ma Înșelat, asta a fost anul trecut înainte de Crăciun. Acum am cunoscut un baiat, un portughez si sincer cred ca am inceput sa ma îndrăgostesc de el. Ce e drept vorbim doar de câteva zile, imi spune mereu ca sunt frumoasa, Ba chiar a inceput sa imi spună "bébé, chéri" si asa cand ma vede vine la mine sa il pup pe obraz doar deocamdată.Dar nu stiu ce sa cred pentru ca imi e frica sa nu fiu iar dezamagita, dar nu stiu daca simte ceva pentru mine. Prietenul lui care este cu mine in clasa zice ca i-ar plăcea de mine dar nu stiu sincer! Dați-mi un sfat va rog! Multumesc kiss

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Sure! Te place! Incearca-ti norocul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pana nu-l pui la incercare nu poti avea o certitudine. Iesi cu el, petreci cat mai mult timp impreuna, doar astfel vei reusi sa iti dai seama de adevaratele sentimente ce le are fata de tine. Nu te poti lua dupa spusele prietenului sau, poate fi adevarat sau doar o parere de a lui. Incearca si te vei lamuri. Succes.

| rebiik a răspuns:

Nu risti, nu castigi. Daca te dezamageste, o va face pentru ca nu el este alesul tau happy

| Francesca97 explică:

Va multumesc mult pentru Răspunsuri kiss