| adribucuresti a întrebat:

Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat..nu mai stau sa va povestesc tot laughing. uitati-va la ultima mea intrebare daca vreti sa aflati toata povestea laughing.
In ultimele zile nu am prea vorbit si il vad in fiecare zi la scoala, trec pe langa el, dar nu-mi zice nimic [ori nu ma recunoaste, ori nu stiu. timid nu cred ca este astfel incat sa nu fie in stare sa imi zica "ceau" laughing.dar eu sunt.adica mi-e frica sa vorbesc cu el..nu stiu laughing.mi-e frica virgula ca nu ma va mai placea daca ma vede in realitate.]
Intre timp mi-am dat seama ca il plac cu adevarat...dar nu stiu daca mai simte si el asta.Mi-a zis ca ma place,ca sunt draguta, ca vrea sa fie cu mine, dar abia acum imi dau seama ca "l-am tinut" prea mult..Si nu vreau sa para ca sunt disperata si ca "sar imediat in patul lui".
Toata saptamana a fost suparat deoarece are ceva probleme personale si nu am prea vorbit cu el [pe facebook]..adica nu a mai fost asa apropiat de mine.Nu mi-a mai spus ca sunt draguta si chestii asemanatoare.
Ceva sfaturi? puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l pe el sa i a legatura cu tine, probabil o va face dupa ce isi va rezolva problemele

| AndreeaPucca a răspuns:

Lasă-l pe el să te caute. da, salută-l ca să nu pară că tu nu vrei să vorbiţi dar nimic mai mult. o să intr el în vorbă cu tine.