| sorinaromina a întrebat:

Bună ziua, este posibil să-ti crească sânii de la orgasm? Am 16 ani și sunt foarte dezvoltată în partea de sus, la 15 ani mi-am început viața sexuală

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostie ai facut,.la 15 ani ti ai inceput viata sexuala? Copii proști asta sunteti, in loc sa i ti vezi de scoala faci sex? Parintii tai stiu? Si sunt fericiti ca ti ai inceput asa devreme viata sexuala?

| Alexandru250201 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai judeca, fiecare si o pierde cand simte, daca tu ti o iei la laba pana la 30 de ani asta nu inseamna ca si ceilalti trebuie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandru250201):

Esti un gunoi

| dullcat a răspuns:

Buna.Cresterea sanilor este influentata de hormonii specifici pubertatii si de materialul genetic (adica vei arata probabil la fel ca mama ta la acest capitol) nu de orgasme sau numarul partidelor de sex.

https://www.youtube.com/watch?v=oHvtm26FvM8

| VoidEternal a răspuns:

Mă îndoiesc că e vreo legătură.

| bennycashhhhhh a răspuns:

Da mi si mie instaul