| JohnBmR a întrebat:

Nu eu am problema pe care va voi preciza-o, ci un prieten caruia ii e rusine sa spuna asta aici. Are 12 ani si cand se masturbeaza acesta are un fel de lichid alb care nu e neaparat lichid prins mai jos de capul penisului. E sperma sau ce e?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E lichid preejaculator, care apare la noi in faza de excitatie maxima.

| mihai69 a răspuns:

E smegmă. Adică JEG. Să se spele zilnic cu apă caldă și săpun măcar dimineața și seara.

| Andreeush a răspuns:

De ce i-ar fi rușine să spună ce probleme are?

| Plato a răspuns:

Da, un prieten caruia ii e rusine sa puna asta pe un site unde e anonim. laughing
"Pentru un prieten" mai merge in 2019?

Spune-i prietenului tau ca nu e normal ce face.

| Anca32 a răspuns:

În primul rand la 12 ani e practic un copil și ceea ce face clar e ciudat pentru vârstă lui. Sa știi ca am văzut cazuri în care de la o vârstă frageda băiatul se masturba mereu și după vreo 10 ani a ajuns sa nu mai poată avea copii deloc. Sa revenim la subiect îți spun că acel lichid nu este sperma ci un lichid de excitatie a organului genital