| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am un prieten care are 13 ani si imi tot spune ca se masturbeaza si nu ii iese sperma credeti ca este vreo problema? Raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

1. Ai gresit Categoria
2. De ce nu cauti pe Google!?
3. Am citit euwinking
Deci! Memopauza e la 40 de ani!
De la 13-14 in sus aceasta celula sexuala apare la barbati. Documenteaza-l si spune-i sa astepte!

2 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Aici depinde: Daca ejacula inainte si acum nu spune-i sa ia o pauza de vreo saptamana sau o luna... iar daca nu a facut-o pana acum ( inca ) este la pubertate deci va mai avea de asteptat vreo 2-3 aniwinkingwinking PS: Am o vaga presimtire ca tu esti acel prieten dar fie cum ai zis tu laughing

| VremTot a răspuns:

Nu deoarece nu a ajuns inca la pubertate mai asteapta vreo 2-3 ani apoi bafta