| Zoya333 a întrebat:

Simt ceva in burta... ceva rotund, daca ma apas pe el se muta pana in capu pieptului aproape. Sa fie bebe?

In septembrie mi-a vent, apoi octombrie si noembrie nu, iar in decembrie mi-a venit normal. Am facut 3 teste de sarcina in lunile cand menstruatia s-a lasat asteptata dar toate fiind negative.
este oare sansa sa fie bebe?

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Daca ai intretinut relati sexualeneprotejate, ori vi s, a rupt prezervativul, cam da.
Dar daca testele erau negative e cam complicat.
Du.te la un ginecolog,

| Larisssaa a răspuns:

Pai ar fi cazul sa contactezi un doctor.
In cazuri de genul acesta, trebuie sa fii foarte atenta.
Succes! happy

| TwiXXXie a răspuns:

Cam da, felicitari laughing

| lavida a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa mergi la medic pentru ca asa afli cu exactitate ce ai.
succes

| AndreiS25 a răspuns:

Aa nu cred ca este bebe eu sunt student la medicina si chiar am luat credite bune la ginecologie dar as sintom nu am auzit mai bine e la doctor dar daca vrei sa discuti poti sa ma contactezi la dorobantuandrei28@yahoo.com