| Sebastian222 a întrebat:

Bună ziua TPU
Cum reușesc actorii din filmele pentru adulți să reziste fără să ejaculeze când cineva le face oral? Nu sunt excitati deloc
Iar mie când prietena e cu mâna/gura pe penis imediat ma excit și ejaculez :/
Cum e posibil?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai auzit de editare video. Sunt minute de filmare adunate. Plus daca ala ejaculeaza de 3-4 ori pe zi nu ii mai vine lui asa usor

| RAY a răspuns:

Normal ca sunt, pur simplu folosesc ceva sau sunt mai multe scene facute apoi puse la un loc, suferi de ejaculare precoce, nu e normal asa ceva, sa ejaculezi asa repede

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa intelegi, incearca tu sa-i faci preietenei tale un oral, sa vezi cat de excitat esti atunci si daca te scapi pe tine, cand ii faci ei oral!

| mihai69 a răspuns:

- experiența;
- editare video (chiar dacă ejaculează, scena respectivă e tăiată și apoi lipită la final);
- substanțe anesteziante aplicate pe gland.

| Holiday a răspuns:

Chestie de antrenament. O sa devii si tu mai performant cu timpul.
Trebuie sa intelegi ca protagonistii filmelor porno sunt ca niste sportivi care evident au performante mai bune decat ceilalti. Cand te antrenezi des si mai ai si instructori este relativ usor sa ajungi la anumite performante. Deaia majoritatea oamenilor nu pot face ce fac aia. La fel ca in sport. Cum ziceam...antrenamentul face diferenta.happy

| ywar a răspuns:

Pai, inseamna ca esti un amant extrem de slab. Nu meriti oral. punct happy

| Andra4862 a răspuns:

Pai poate ejaculeazawinking imi dai și mie link sau nume de filme cu oral? Ca nu găsesc;(

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Oral factu de fete baietilor sau de baieti fetelor?
Care iti plac? Sunt superbe ambele ipostaze.

| Andra4862 a răspuns (pentru helpforyou):

Ambele

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Superb.