| Alexluchi20 a întrebat:

Buna ziua.Un prieten de al meu are o problema serioasă.El s-a masturbat aproape la fiecare 2 zile, iar după un anumit timp a început sa îl doară cand a mai vrut sa si-o mai dea.Ce trebuie sa facă? Sa ia o pauza? Este grav?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu trebuie sa ia pauza, tu trebuie sa iei exemplu de la el. Masturbarea creste IQ si performantele intelectuale. Expertii magna cum laude de la Oxford sunt super masturbatori

| Violleta2022 a răspuns:

Dai pace prietenului tau, ca-i puta si problema lui!

Daca are o problema de sanatate sa mearga la medic, sau sa vina personal aici dar sa ne spuna ADEVARUL, ca de la o laba data la 2 zile nu-l doare nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Blestem.

| doctorandus a răspuns:

Nu e de la masturbare. Sunt unii care se masturbeaza de mai multe ori pe zi si n-au nici pe dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la masturbare durerea.

| hsdhgddbsh a răspuns:

Da sa se duca la spital