| HXNER a întrebat:

Vreau sa va intreb ce ar trebui sa fac sa scap de durerea capului penisului. Ma refer ca atunci cand il decalotez si incerc sa-l ating simt ceva care nu e deloc confortabil. Ma gandesc ca si in partida de sex o sa fie asa si nu o sa o pot face. ( Sunt virgin si nu ma pricep ). Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei incepe sa te masturbezi in mod constant, in decurs de cateva saptamani acea senzatie neplacuta se va estompa si in mod garantat va dispare complet. Succes!

| HXNER explică (pentru corbulalbrosu):

Ma masturbez de 2 ori pe zi.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca il decalotezi zilnic de 2-3 ori cate un minut si seara incerci sa-l lasi decalotat, cu timpul va disparea acel disconfort de care vorbesti.

| HXNER explică (pentru Emilian65):

Daca incerc sa-l las decalotat nu pot deoarece este imposibil sa-l las asa pentru ca ma jeneaza prea rau + pielea se duce inapoi peste el.

| SkyPilot a răspuns:

Inainte de a incerca solutii mai radicale, incearca sa il lasi in fiecare zi un pic decalotat. Cel mai bine ar fi seara la culcare. Cresti timpul exercitiului putin cate putin. Dupa un timp isi va pierde acea sensibilitate suparatoare. Am avut-o si eu la inceputul adolescentei.

| HXNER explică (pentru SkyPilot):

Daca incerc sa-l las decalotat nu sta, trebuie sa-l tin eu decalotat daca nu se duce pielea peste acesta.

| raz0000001 a răspuns:

E normal, in timp iti va trece, daca te joci cu el.