| freaxkidd a întrebat:

Bunaa all!:**:*:**:*:* ce mai facetii? as vrea sa stiu cum se satisfac baietii? fundita pentru cei care ma ajuta cel mai mult:*:*:*:*:**:*:*
P.S prefer raspunsurile baietilor dar si al fetelorwinking

2 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

rolling on the floor Sa fi frumoasa, sa arati provcvator, mangai-el saruta-l, atinge-l la sone-le intime, la-sa-l sa iti atinga vulva si tu penisul lui, cam asa sunt toti din ziua de azi, daca vrei mai putin scarbos, poti sa il inviti la o cina, va platiti singuri masa, si acolo dicutati romantic ce vreti love struck, si la sfarsit un sarut :X eu asa sunt

| OnlyWeTwo a răspuns:

laughingEeee baieti se satisfac intr-un fel sa fie buna fata la pat happy