| kitty_9466 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul anal?(as vrea parerile fetelor, pe ale baietilor le cam stiuhee hee

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Pentru ca acest site, nu este de specialitete, pentru ca sunt si copii de 9 ani pe el,asemenea intrebari nu-si au locul aici.Dar, poate te voi face sa intelegi, si nu voi mai citi asfel de intrebari aici. Aviz amatorilor! Acest "sex" e de pe vremea Sodomei.si a fost practicat din cauza lipsei femeilor.Sodomistii au fost renegati.Acum,in zilele noastre, e practicat mai intai de homosexuali, care nu pot reactiona normal la femei.Mai nou,il accepta pustoaicele,pentru a se face iubite de prieteni lor,dar care vor sa ramana virgine. A fost considerat perversiune sexuala,dar acum, cu "revolutia sexelor", nu.Pe langa faptul ca se face in organul de excretie si nu in cel de reproducere, zona erogena e nula. Tinand cont ca femeia nu are acolo nimic care s-o "incante". rezulta ca.Pe langa faptul ca poate produce rupturi sau fisuri anale, e o sursa permanenta de infectare, stiind ca rectul nu poate fi comple curatat de materiile fecale.In concluzie,alege tu, daca acesta e sex, sau doar o imixtiune in c.a.

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
În primul rând, ambii parteneri trebuie să fie de acord.
Sexul anal presupune o oarecare experienţă şi cunoştinţe, deci dacă eşti începătoare, ia-ţi gândul de la acesta.
Igiena locală este esenţială, precum şi lubrifiantul care facilitează penetrarea şi prezervativul care te feresc de bacterii şi de BTS (boli cu transmitere sexuală ).

Baftă!

| Papusik a răspuns:

Eu nu sunt de acord.
Femeile nu simt nimic cand fac asta.
De obicei fetele care vor sa ramana virgine, pentru a se afce iubitede prietenii lor practica sexul anal.

| Vali87 a răspuns:

Desi sunt baiat, nu te sfatuiesc sa faci asa ceva, sunt multe dezavantaje, nu pot sa ti le spun, da search pe google si ai sa vezi. Deci inca o data, nu fa asa ceva.

| eurynomus a răspuns:

Vrei sa practici si nu sti la ce sa te astepti?

| visatoarea01 a răspuns:

Nu as face pentru nimic in lume asa ceva

| overdoseofdreams a răspuns:

Nu sunt de acord cu sexul anal.