| Micutza @! a întrebat:

Bunaa big hug
Am si eu o intrebare big grin
Imi place mult de un coleg din clasa mea si as vrea sa stiu daca si lui, macar din gesturile pe care le facesad.
De obicei eu stau in fiecare pauza la geam si el vine la mine, ma i`a in brate.
Intr`o zi, eu vorbeam la telefon cu prietena mea cea mai buna si el auzea ce zicea ea si nu ma lasa sa vorbesc la telefon. Dupa cateva minute, prietena mea imi da mesaj si imi spune ca ii fac cunostiinta cu cel care nu ma lasa sa vorbesc la telefonlaughing
In sfarsit, ea vine cu colega ei de banca, fac cunostiinta si dintr`o data eu si colegul meu incepem sa ne contrazicem si la un moment dat, zice "Bine, cum zici tu." si ma i`a in brate. In acel moment pr mea si cu colega ei erau :O
Seara, el imi cere id`ul pr mele, insa cu strangere de inima, i`l dau. Stiind ca tin mult la el si pentru faptul ca el ii ceruse ei nr de telefon, pr mea ii spune ca il placfrustrated. El ma intreaba daca este adevarat, insa am facut prostia de a nega. De a doua zi, el s`a schimbat: nu mai vorbeste cu mine, e indiferent si pr mea mi-a spus ca el si-a dat seama ca eu l`am mintit, mai ales ca noi in timpul orelor vorbim prin mesajehappy.
Acum eu nu stiu ce sa cred: incearca sa faca toate aceste lucruri numai ca sa ma faca pe mine geloasa, ptc stie ca pr mea imi spune tot sau poate i`a placul de pr mea si vrea sa vada daca poate avea vreo sansa la ea. Eu vreau sa indrept si prostia pe care am facut`o si vreau sa ii spun ca eu tin la el, dar nu stiu cumcrying
Am nevoie de sfaturi! Va rog mult! Multumesc! love struck

4 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Du-te si spune-i pur si simplu pana nu e prea tarziu big grin...

| Mirela a răspuns:

Daca nu esti f timida. zii la scoalabatting eyelashes .sau.pe mess.
intri in vba cu el...si na.mai vorbiti si dupa ii spui sa.si aduca aminte d seara cand pr ta i-a zis ca il placi, si tu ai negat.si spune. i ca nustiai ce crezi ca ar fi mai bine da[adevaru]/nu[sa. l minti] sa. i zici ca de fapt adevarul este ca il placi.si daca raspunde asa.cu indiferenta. ai putea sa. i spui : ti.am zis acest lucru deoarece vroiam sa stii adevaru.

sper sa t ajutebig hug ce ti.am zis

| ✿puffa✿ a răspuns:

Pai, eu cred ca va trece! Trateaza-l normal, ca un coleg! Nu incerca sa-i zici nimic, mai asteapta putin!

| ancuu a răspuns:

Pai zii pe mess ca iti place de el si ca iti era rusine sa ii zici atunci atunci ca il placi...si daca ii placi trebuie sa iti dea o sansa
kissmult succeskiss