| Alecsaandrra a întrebat:

Bunaa big hug
Aseara prietenul meu a zis exact asa "Sa stam intr-o seara noi doi "si l`am intrebare dc? el : sa vorbim, sa ne sarutam.
Ce parere aveti? E de bine sau de rau? thinking

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sigur vrea sa va jucati carti.Pe dezbracatefeeling beat up

| νєησм a răspuns:

Lolhee hee are pofta de ceva nebunii tipu asta daca vei face asta o sa se ajunga la mai mult de cat sarutari o sa vezi daca nu vrei astfel de lucruri mai bine stay in banca ta

| pisioi a răspuns:

Eu cred ca el s-a gandit la altcevalaughing

| OreoCookie a răspuns:

Ei draga mea eu stiu ce se va intampla. El vrea sa vb numai ca sa va incepeti viata sexuala impreuna. Vorba lui'Vroiam sa zic ceva de genu:facem sex ne sarutam ceva de genu.Credema as vrea sa fiu inj locul taubig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la vorbe si pupaturi nu s-a gandit el rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi, ca te iubeste stai dar ai mare grija, sa nu fie pe interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum vezi tu lucrurile si depinde ce inseamna la tine rau si ce inseamna bine daca rau inseamna ca vrea sa faca sex atunci in cazul tau asta ar putea sa fie desi nu e 90% deoarece 10% se poate sa fii spus adevarul ca vrea doar sa vorbiti, sarutatilaughing daca nu esti pregatita spune-i fara rusine decat sa accepti invitatia apoi sa intri in panica IN CAZ CA VA VREA CEVA MAI MULT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi suna ca vrea ceva mai multe, decat sarutat.