| miki96 a întrebat:

Bunaa TPU! am si eu o intrebare are candva dintre voi aparat de masaj pentru celulita medi zen?
stiti cumva daca este eficient pentru ca eu l-am cumparat de curand si e excelent la masaj dar pentru celulita nu l-am folosit inca voi ce parere aveti?
aa si vroiam sa va mai intreb daca se poate folosi cu crema anticelulitica sau o crema oarecare la fel ca la celalalt aparat relax and tone?
plzz spuneti-mi :*:*:* dau funditaaa:X
PS am pus intrebarea asta la aceasta categorie pentru ca vad ca e cea mai fregventata

Răspuns Câştigător
| allinaraicu a răspuns:

Pentru-poate, dar contra-nu prea cred. Sport, draga mea si, o alimentatie sanatoasa.winking

3 răspunsuri:
| Noir a răspuns:

NU e buna pentru.celulita.Numai MINCIUNI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. de unde ti-ai luat aparatul? ca incerc sa dau de el si nu il gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai de ce nu-l incerci si pentru celulita? ce-ai de pierdut in afara de 10 min pe zi si niste cm?