| Michael6996 a întrebat:

Ati folosit careva Relax & Tone?
Ce parere aveti si care au fost rezultatele obtinute intr-o oarecare perioada?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

E bun doar pentru masaj, nu si pentru slabit. Am o prietena si l-a folosit dar nu se vede rezultat deloc. doar pentru masaj si nu merita sa dai atatia bani pentru un aparat care face masajwinking

6 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
Si eu am, si e bun, numai ca am obiceiul sa nu ma fac in fiecare zi.dai telefon la reklamele de la tv.ai mei asa l-au comandat.

| summer12 a răspuns:

E interesant big grin nu l-am folosit decat putin pentru ca nu e al meu dar e calumea senzatia, mama mea inca il foloseste de un an de cand si l-a luat, deci daca nu s-a plictisit de el e bine. eu zic ca da niste rezultate daca il folosesti cum trebuie,

| WeedMan a răspuns:

SI pe mine ma bate gandu' sa imi iau unul.Tu de unde ti'l cumperi?

| WeedMan a răspuns:

Dar eu am vazut Relax & Tone pe okazii cu doar 70 de lei si e la fel ca cel de la televizor si din acest motiv v-am intrebat.

| Michael6996 explică:

Eu il iau din Moldova unde locuesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mama foloseste efapt si a functionat numai ca nu il foloseste ft des desi ii tonifica pielea si o pr de-a mea are si zice ca e ft bun eu l-am folosit de ft putine oribig grin dar de ieri am inceput sa-l folosesc si o sa-l folosesc in fiecare zi sa vad ce rezultat are pe mine:d