| honex112 a întrebat:

Bunaa vreau sa stiu cum sa ma masturbez singura nu cu filme si cu iubiti...

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Poti incepe cu legumele din bucatarie... dar nu le arunca dupa, ca se pot inca folosi la gatit(era acu cateva zile o desteapta ca asta care a intrebat daca e vreo problema ca masa a pus morcovul folosit la asa ceva in supa)... daca termini prea repede legumele, gasesti si alte obiecte prin casa

Ps:ai grija cu castravetii, un baiat tot de aici, de pe TPU a reusit sa si-l introduca in anus si s-a panicat atat de tare incat a sarit de la balcon... e, n-a sarit, dar era mai bine decat sa ne spuna noua isprava luiwinking

| honex112 explică (pentru SMarius):

Mersi ai fost de ajutor.happy

| SMarius a răspuns (pentru honex112):

Lasa un id de mess, daca ai web, iti explic mai bine cum se face happy

15 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Pei problema este ca trebuie sa te uizi la vreun film ca sa vezi cum se face daca nu vrei iubiti/amante fiindca vorba aia o imagine face cat 1000 de cuvinte

| FlorinDiablo a răspuns:

Incearca si vezi.

| Ion a răspuns:

Iei 2 degete, le infigi pe acolo pe unde urinezi, si apoi simulezi miscarea de pickamar.

| Hash001 a răspuns (pentru Ion):

laughing Tare, sau iei o banana si o bagi frumos; in timp ce te filmezi si dupa aia o mananci. O pui pe redtube? Profit.$$$

| soul2soull a răspuns (pentru Ion):

Cine te-a mintit ca pe acolo trebuie sa isi bage degetu femeia?
ia si studiaza vaginu mai bine si spre surprinderea ta ai sa observi ca pe unde urineaza femeia nu incape nici un deget vei vedea tu de ce big grin

| kaTTsu a răspuns:

Sa-mi bag p... deja sunt stupefiat de ce am inceput sa citesc pe TPU, speachless sa mor eu.

| Bya69 a răspuns:

Cu antena de televizor ii super

| AlexR a răspuns:

Uite te invat eu. Dai add la idul alexandrurebej

| honex112 explică:

Karla.gall..si mai vb

| Hpgh a răspuns:

Cu perna o pui intre picioare si tio freci

| alex92alex a răspuns:

Doamne raman uimit si stupefiat de ce pot citi si vedea laughing

| Carnat2012 a răspuns:

Pai e simplu ati desfaci picioarele ati bagi degetele in putzulica si ati freci clitorisul cu degetul pana te exciti funda?