| antonyaa a întrebat:

Bunaa; x

Deci un baiat a avut o prietena de un an si ceva. Cred ca s-au iubit, dar stiu sigur ca el a vrut acum sa se desparta de ea. Mie imi place de el enorm si as vrea sa fiu cu el dar nu stiu cum sa fac(suntem prieteni buni, aproximativ, e din liceu cu mine dar de la alta clasa ) dar nu prea e vorbaret, adica pe mess nu prea vorbim mare lucru si as vrea sa devin macar o prietena buna. dar nu stiu cum sa fac. Un sfat va rog

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu te băga în relaţia lor. Dupaia, el te va urî. Mai bine aşteaptă timpul potrivit. Când el o să se desparte de ea atunci îţi încerci manevrabig grin
Sau, ascultă-ţi inima.

Skillz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai antonia deci daca e el mai timid asa incearca sa preie tu initiativa si sal mai intrebi una alta. Da fa in asa fel incat sasi dea seama ca tu vrei mai multe de la el decat un ajutor si asa il faci si pe el mai interesat.ascultama ca mau mai intrebat oameni si uite acum au o viata si crede-ma ca nu am mai mult de 14 ani