| iza03zu a întrebat:

Bunaa:Xtongue deci aseara am aflat ca prietenul meu ii da lu una mesaje cu te iubesc si din astea chiar daca fata aia place pe altcinevastraight face
Eu vroiam sa ma duc sa-l vad inainte sa aflu... dar dupa m-am gandit ca mai bine ma duc si ii spun in fata toate bune si frumoase.(crede-am ca nu e adevarat)crying
De dimineata m-a intrebat cf? i-am zis ca bine iar dupa am plecat la scl si mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine ca are nu stiu ce probleme... iar seara l-a intrebat o prietena daca inca o place pe fata aia. el a spus ca da.si cica spune el:du-te si spune-i si lu iza ca sigur face infartstraight face
si m-a deranjat adica intr-o zii vb cu mine de parca am fii un cuplu si a 2a zii imi spune gata ne despartin sa nu ma mai bagi in seama... K deci eu incerc sa-l uit da nu e asa usor nu stiu ce asi putea face sa nu ma mai gandesc la el si la cat de ipocrit a fost...Va rog cate-va sfaturi ce as putea face?crying

Răspuns Câştigător
| Nana_5958 a răspuns:

De acord cu ce s-a spus.
Se vede clar ca nu ii pasa DELOC de sentimentele tale, niciun baiat indragostit nu poate sa spuna "du-te si spune-i si lu iza ca sigur face infart".
El probabil a vrut sa fie cu tipa respectiva, care dupa cum se vede nu il baga in seama, apoi el vazand asta s-a bagat cu tine.
Acum v-ati despartit si tu ai invatat multe lucruri din chestia asta, asa ca nu are rost sa fii suparata sau sa plangi pentru ca tot tie iti faci rau. Normal ca nu iti vine usor sa uiti, dar gandeste-te ca daca el nu si-a luat un minut din timpul lui pretios sa se intrbe ce efect o sa aiba asupra ta aceasta desparatire, e clar ca trebuie sa il uiti defintiv!
Take care.

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Exista 2 feluri de baieti si fete in aceasta lume.
cei care pun suflet in relatie si cei care nu pun. se pare ca tu faci parte ca si mine de altfel din categoria celor care pun prea mult suflet si avem de pierdut, dar e ceva de necontrolat.
cel mai bine uita-l sad

| jordan_6666 a răspuns:

Sunt baiat, crede-ma stiu genu de baieti care se baga cu o fata pentru a uita pe cineva sau a face geloasa
nu are rost sa te agiti
arata-i ca nu-ti pasa chiar daca o sa fie greu si o sa uiti cu timpulhappy