| mirella17 a întrebat:

Bunaaa!
ce pot sa fiu daca dau la facultatea de drept?
(toate posibilitatilebig grin<
[daca vrei sa faci misto mai bine abtine-testraight facelaughing)]
scuze categbig grin

Răspuns Câştigător
| dulceatalui a răspuns:

Hey! Eu sunt la drept anul 1 ai o multime de posibilitati (avocat, procuror, judecator, notar printre cele mai cunoscute ) mai poti deveni si executor judecatoresc, grefier, politista (cu un grad mai inalt) om politic, consilier juridic.etc posibilitatile sunt nenumarate.Singurul dezavantaj ar fi ca materia este foarte stufoasa si ai mult de invatat, dar daca iti place ce faci nu vei avea nici o problema! Multa bafta.si iti recomand cu caldura sa te alaturi facultatii de drept. pupici!

3 răspunsuri:
| Aly122 a răspuns:

Procuror,avocat,notar.depindehee hee

| Hachiko_6637 a răspuns:

Procuror,avocat,notar,judecator,grefier,fiecare cu opinia luihappy

| adyy33 a răspuns:

Proasta cu Diploma DC?