| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Buuna TPUhappy
Sper sa ma puteti ajuta si de data asta, cum ma ajutati mereu ca cate`un raspuns boonlove struck
Deci. din ultimele intrebari care le-am pus reiese ca mi-am gasit alt iubitlove struck e foarte romantic si imi spune vorbe dulci, imi spune de vreo 50 de ori pe zi ca ma iubeste, sta numai cu mine, imi cumpara trandafiri, cadouri.de exemplu un lant de aur cu numele meu pe el si un inel.
Dar faza e ca mi-a propus sa fac sex cu el.cred`ca va fi romantic.pentru ca el deja este asa. Sper sa primesc ceva furmos. a spus ca o sa fie de neuitat si ca va fi o urpriza. darasteapta raspunsul de la mine...nu stiu ce sa fac...eu nu m`ai sunt virgina. dar nu pentru ca mi-am inceput viata sexuala.cii pentru ca fostul iubit m`a dezvirginat cand sa spunem aaja Ne jukam" si a fost o greseala. mi-a curs putin sangee dar nu mult.si nuh, asta ar fi pentru mine a2a oara cum ar fi, dar de fapt eu nu am mai facut`o pana acumstraight face
A kurs atunci putin sange, dar nu simt ca s`a rupt tot acolo...adica. pana meastraight face. Eu stiu ca mai sunt virgina pana la primul contact sexualstraight face!
Si acum nu stiu cum sa fac.sa procedez, sa-i spun sau nu acest lucru? pentru ca pentru mine ar fi prima data vroiam sa o fac atunci cu fostul, dar a fost o greseala...nu a fost intentionat.Si mentionez a fost acum 1 luna... Iar biatahul asta romantic il cheama Ciprian si are 18 ani, iar eu 16
El nu mai e virgin, mi-a spus el asta. dar nu stiu.
Daca voi credeti ca e bine sa-i spun dinainte, atunci dati`mi niste sfaturi, unde sa fim.si cum sa fac sa i`o spun.credeti ca se va supara cand v-a afla lucru`l asta?
Pentur baieti: voi um ati reactiona daca va`s spune prietenele voastre ca a patit ce `am patit eu?straight face
Va rog sa ma ajutatilove struck Scuzee, a fpst o poveste mai luuungaa sorry daca v-am ametit:d
Fundoooi+ votlove struck

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

In primul rand apreciez sinceritatea la o fata.Nu cred as vrea sa aud parerile tale de rau sau cum te scuzi, cum ca a fost o greseala:pai cum te-ai impiedicat si ai cazut in puta lui? Asta a fost in trecut si fiecare dintre noi avem mai multe relatii pana gasim persoana potrivita. Spune-i adevarul si nu incerca sa te scuzi, ca trecutul nu conteaza si oricum iti va depista intentiile de la o posta, normal ca nu iti va spune in fata din moment ce tine la tine.Fii sincera si te asigur ca te va aprecia si mai mult.Mai sincer raspuns nu o sa vezi.pa pa si succes

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa stii ca masturbarea de catre partener este considerata contact sexual. Asadar tu nu mai esti virgina fiindca ai avut contact sexual.
Este normal si obligatoriu sa-i spui daca te intreaba. Adica sa nu-l minti. Tu n-ai patit nimic rau, ai avut un contact sexual consimtit cu un alt partener. Nu cred ca actualul va fi foarte afectat, fiindca nu cred ca are multe sentimente pentru tine (daca ar avea, nu ar accepta sa faceti sex la varsta ta stiind riscurile la care te expune). Asa ca nu cred ca isi face planuri "pe viata" cu tine, deci nu cred ca are mari asteptari. Si, pana la urma, ce mai conteaza daca ti-ai inceput viata sexuala la 16 ani sau inainte, oricum e mult inainte de varsta minima la care este recomandat.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pana acum plangeai dupa fostul si acum ne intrebi daca e bine sa te culci cu asta ca iti da cadouri... fa-o poate iti ia si vreo masina.pacat de tine de la 16 ani esti o c****

Mentionez il cunosc pe baiat`ul asta mai demult, de cand suntem mici.ne cunoasteam.pentru ca sta in bloc cu o prietena d3e`a meh.si in curand o sa se mute la mine in block deci vom fi si mai aproapelove struck dar am inceput sa ne placem acum 3 saptamani! credeti ca este prea repede?
Astept raspunsurilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca esti super indragostita de el. Dar te-ai gandit ca poate toate cadourile, toate florile, toate cuvintele dulci erau un mijloc de a ajunge in pat cu tine? Nu zic ca baiatul nu te iubeste, poate te iubeste si el, dar ar trebui sa-i spui ca daca te iubeste cum spune el va mai astepta, deoarece este exagerat sa te cunosti de 3 saptamani si dupa...

| zozoo a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui sa ii dai explicatii. O faci si gata! Doar nu o sa stai la povesti... Dar daca crezi ca o sa se afle chestia asta(de la fostul tau prieten)ii spui ca a fost un accident.Stai linistita ca o sa fie bine!