| papushyka_5572 a întrebat:

Buunaa (TPU-nevoie ft mare de voi sunt mai ceva ca in doliu credeti-ma >.< D:< o prietena de-a mea, irene(cea mai buna)avea un prieten Laur fiind cea mai buna prietena, ei doi nu aveau intimitate deoarece irene mereu ma implica pe mine in relatia lor bine acum si atunci s-a intimplat cel mai ingrozitor lucru din viata mea, oribil, eu m-am indragostit de el crying am fost nebuna am si reusit sa-i despart, dar aceasta iarna am plecat in vacanta la brasov si cind am venit inapoi acasa, el isi gasise o alta fata >.< bine a trecut s-a despartit si de idioata aia scuzati-mi vorbele dar am motive personale de a le numi asa.si iar eram in al 9-lea cer am fost la o petrecere, a stat linga mine bla bla bla, momentul cel mai culminant este ce a cazut peste mine in zapada si inca un pic si ne ♥♥sarutam♥♥urmeaza partea rea D:< mergind spre casa cu prietena mea Irene si el, EL A IMBRATISAT-O, ii vorbea vorbe dulci, si curva aia se multumea stiind sentimentele mele, m-am certat rau cu ea deoarece a inceput sa strige ca eu il iubesc de atunci eu nu mai vorbesc cu el, mi-a cerut iertare, mi-a daruit chiar si un cadou de 14 februarie era o ceasca despre iubire, dar la ce suparata eram pe el am scos-o din pachet si am aruncat-o jos, astfel am spart-o, acum la final mi-a cerut intilnire... ce credeti ca trebuie sa ii spun? da sau nu? eu inca il mai iubesc... Fundiitzaa♥

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

WOW, ce proasta esti!

| s3byk91 a răspuns:

WAW... nu ai facut un gest deloc frumos.da iesi cu el mai da-i o sansa, arata-i ca iti pare rau pentru cesca aceea. sa stii ca conteaza mult pentru el ca ai spart-o...si tot te-a invitat. mare lucru. Se vede ca nu renunta la tine asa de usor. bafta

| anamaria0974 a răspuns:

Sti ca gestul facut de tine nu a fost deloc frumos dar in fine te inteleg si cred ca as fii facut si eu la fel dar despre baiat eu zic sa-i mai acorzi o sansa sa-i ceri iertare pentru ceasca si dativa o sansa pentru ca meritati deci iesi cu el nu se intampla nimic daca iesiti la un suc si vorbitiwinking. Bafta!