| anonim_4396 a întrebat:

Buuuna bunaaaa. am si eu o problemuta. imi place de multde tip si el stie. se tot uita dupa mine Dar nu stiu cat de mult inseamna asta, Dar ieri impreuna cu un prieten a venit la mine in clasa. iar dupa ce au plecat s.a uitat la mine si mi a zambit. apoi prietenul lui s.a tot bagat in seama cu mine si am afat ca s.a interesat de numarul meu de telefon. Credeti ca este posibil sa ma placa si el pe mine?

8 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Nu, probabil te uraste foarte mult si de asta face contact vizual cu tine de cate ori te vede si iti si zambeste... Trage tu concluzia.

| mona a răspuns:

Te place, sunt sigura

| shadow72 a răspuns:

Nu a facut rost de numar pentru prietenul lui.....deeaaa asa se face bai cand esti mai timid, prietenii taif ac treaba si tu ramai cu fata

| gingergirl1 a răspuns:

Te place, cu siguranta! Daca nu te placea nu iti zambea si nu se interesa de numarul tau de telefon!

| WildDream a răspuns:

I-ai starnit interesu si vrea sa te cunoasca mai bine...

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Te place!

| OmidaVesela a răspuns:

E prea posibil ca sa-i placi si tu lui insa poate doar te considera o fata draguta daca e mai timid fa tu primul pas daca iti place atit de tare de el.

| Karan17 a răspuns:

Probabil ca te place si el, dar se poate sa fi vb cu prietenul de care zici sa iti ceara el numarul, poate nu avea curaj.