| she_4158 a întrebat:

. cam am o mica problema.deci in urma cu cateva saptamani am vorbit cu un baiat pe messenger(ne cunoasteam de mai mult timp) si dupa 2 zile m-a bagat la grupul lui de prieteni foarte buni pe facebook dupa care eu nu am mai intrat pe mess deloc.astazi,eram cu doua prietene in parc si era si el cu un prieten.ne-am plimbat noi putin pe acolo dupa care ne-am dus in alt parc. dupa vreo 10 minute il vad si pe el acolo. e foarte posibil sa fie doar o simpla coincidenta, dar e la fel de posibil sa fi venit dupa noi.asaaaa,si ma tot plimbam eu pe acolo si era evident ca el venea dupa mine. dupa aia am inceput sa-l ocolesc si s-a dus in celalalt parc. iar eu am plecat acasa.si acum astept sa intre pe mess(ceea ce este incredibil de ciudat pentru mine, care in viata mea n-am asteptat sa intre un baiat pe messenger). de obicei el intra in discutie cu mine, dar daca nu zice nimic acum? aa da, si maine daca ne intalnim iar ce sa fac?batting eyelashes tkanx a lot!

3 răspunsuri:
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai e logic ca te place si daca il placi maine oprestete si vorbestei spune-i o fraza gen buna auzi am vazut ca ne italnim des asa din coincidenta nu? Si daca el zice ca nu e o coincidenta zi si tu asa indiferenta da sti tu daca nu e o coincidenta te ti dupa mine ca si cand tiar placea de mine dar tie nu iti place de mine nu?

| Byencutsza a răspuns:

Daca nu zice nimic iontra tu pe el si intreaba-l daca i-a placut plimbarea in parc. daca s-a distrat daca s-a simtit bine asa poate prinde curaj si te invita si pe tine data viitoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhh,putin complicata treaba. Daca tie-ti place de el, da-i tu un semn"Heyy te-am vazut! " daca nu, lasa-l nu-i face sperante! laughing succes! Nu regreta nimic si baga`l tu in seama!