| OTipa1 a întrebat:

Cam cat de mult conteaza fizicul intr-o relatie? Exista calitati care trec peste aceasta bariera, sau conteaza poate prea mult?

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Pentru unii fizicul contează mai mult, pentru alţii mai puţin.
Dar. dragoste cu sila nu se poate. Cineva care te iubeşte cu adevărat poate trece peste această barieră, aşa cum îi spui tu :*

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Conteaza enorm de mult, nu-i lua in seama pe astia care zic ca nu conteaza aspectul fizic, asta o zic toti frustratii si uratii. Tiar placea sa faci sex cu unu care arata mai urat ca romeo fantastik? nu cred...

| Korrawi a răspuns:

Cred ca depinde de la persoana la persoana. O fata/femeie poate parea atractiva unui baiat/barbat, si altuia sa nu-i placa. Intra si aspectul fizic aici, dar tind sa cred ca e o combinatie de factori (aspect fizic, comportament, vestimentatie, daca e ingrijita, cum vorbeste, interese comune etc); spre exemplu, degeaba arata o fata/femeie extraordinar fizic, daca atunci cand deschide gura iti vine sa te duci in lume laughing.

| angelpeke a răspuns:

Depinde cum vezi tu acea persoana. Poate sa ti spuna lumea ca e urat, dar tu il vezi frumos pentru felul cum se comporta cu tine, ca e mic de statura, dar ajunge mult mai usor la inima ta. nu tine cont de parerea celor din jur si urmeaza-tti sentimentele!