| Gooner a întrebat:

Cam de 1 an si ceva. aproape 2, ma masturbez zilnic... de ce oare? Simt nevoia. doar stiti cu toti cum e... Nu prea ma pot controla! Cam 3 zile pot sta fara sa ma masturbez. Ce fac? Mentionez, am 18 ani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal mai dar si mai normal ar fi sa-ti gasesti o iubita.

| nattyC_6241 a răspuns:

Daca spui ca ai o iubita, ar trebui sa ii explici ca nu iti este suficient o data, ai vrea mai mult...gandeste-te ca poate si ea ar vrea mai mult si ii este rusine sa iti spunatongue

| Gooner explică:

Rosinanta@ am iubita... si o facem. dar nu vreau sa ma creada vreun nebunhee hee Eu as face-o cu ea si de 4 ori pe zi, dar mi-e sa nu ma ia in nume de rau, stii cum e vorba.