| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.Am o problema mai jenanta... laughing Ma dor testiculele.laughing Am 15 ani si nu ma masturbez zilnic, o fac odata la cateva saptamani (rar).Ce poate fi? Mentionez ca deja ejaculez (si normal) si uneori cand eram aproape de ejaculare ma opream si o luam de la capat.Ce sa fac? Ma dor rau. Si simt nevoia sa ma masturbez.Ce sa fac? Ma dor rau.Adica nu ma doare scrotul, ma dor testiculele.sad funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la urologie și practică un sport de masă, renunță complet la autosatisfacție.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Forever alone sad

| prizeFTW a răspuns (pentru SiLaS):

Si ti-ai descris toata viata in doua cuvinte.

| SiLaS a răspuns (pentru prizeFTW):

Era pentru tine happy Du-te si joaca-te cu emanuela

| prizeFTW a răspuns (pentru SiLaS):

Auzi hai mars ai aparut si tu de neunde si ai mot? Cati ca tine n-am vazut eu oh go on

| prizeFTW a răspuns:

Scuzati categoria dar este urgent. Si fara raspunsuri gen mergi la doctor : unde la doctor la 3 dimineata?big grin

| MadalinG99 a răspuns:

Nu te mai mast. si du-te la doctor

| Piratul10 a răspuns:

Pai pune gheata, apa rece, orice rece, intreabati mama si dimineața du-te la doctor in graba!

| eveline15 a răspuns:

Pune gheata pe ele laughing