| Ann3 a întrebat:

Cand ati avut primul sarut? Cum a fost? Cat mai multe detalii. mersi :*:*

7 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Again this extremely boring question. Mai sunt vreo 500 de intrebari ca asta.

| forever4you a răspuns:

S-a intamplat afara eu stateam jos si el a venit la mine si m-a luat de gat m-a intrebat de ce sunt suparata si eu i-am spus"da"pentru ca ma intrebase daca vreau sa fim impreuna si eu abia atunci i-am dat raspunsul deci dupa ce i-am spus da el si-a apropiat buzele de ale mele si ne-am sarutat in timp ce toti prietenii mei stateau gura casca la noi, dar mi-e nu imi pasalove struck a fost asa de dragut nu am sa uit niciodata momentul acelalove struck love struck love struck si acum imi vine sa tip tare si sa-i spun cc il iubesclove struck

P. S. S-a intamplat pe 22 octombrie 2010love struckacum vreo trei luni cam asabig grin

| Diaa_8436 a răspuns:

Primul sarut:*
off a fost acum o saptamana
a fooost magik a fost mirifik
am iesit de la ore si el ma astepta ca e de la alta scoala
si nici bine nu m. m apropiat de el si m-a luat in brate si poookhee hee

| LobyCreW a răspuns:

Pai Primul Meu sarut a avut loc acum 2 saptamani. a fostt cooolsmug eram singurei in casa smug la ea (ca la mine daca ma prinde tata cu o fata. o ia el si nu mi-a mai da) la eabig grin frumi eram pe capanea s-a asezat pe mine neam mangaiatsmug si dupa un mik sarut:* si dupa a intors capu si atunci am sarutatosmug french kisssmug fost tarebig grin

| sasha_2369 a răspuns:

Paaai, aveam 15 ani :d Jucam " Chit si Miau " si. la un moment dat, prietenii mei mi-au aranjat sa ma sarut cu tipul pe care il placusem toata vara. Eu habar nu aveam ce sa fac, aveam reputatie de "gigoloi" laughing) si a fost naspa. Tipul nu stia sa sarute DELOC, drept pentru care am ramas cu o amara senzatie after the Big Kiss.

| onutza98 a răspuns:

Primul meu sarut normal o fost cu un tip in excursie ersam mici dar ma placea si simtea acelasi lucru pentru el iar franch intr-o seara de vara cand eram cu prietenii afara si un baiat mi-a zis ac ma place si daca ma combin cu le si cand am zis da de faat cu prietenii ma luath in brate si m. a sarutat era prima data la mine franch nu prea am stiut ce sa fac dar l.am lasat pe el sa conduca stafetawinking succes daca ai vrea sa incerci

| Birdgirl a răspuns:

Pai, aveam vreo 11 ani. Eram la o zi de nastere. Eram impreuna cu un baiat, de aprox. 2 saptamani. dar ne sarutam doar pe obraz si asa. La ziua de nastere respectiva, am iesit amandoi afara. ne-am uitat unu' la altu' si apoi s-a apropiat. Fluturasi in burtica.bla bla laughing Si sincer mi s-a parut ciudat, dar si mai ciudat e ca mi-a placut. Apooooii...de acolo a inceput tot devil laughing