| Andreea9222 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Povestiti cu cat mai multe detalii!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

La mine a fost in primul rand plnificat sa zic asalaughingL-am cunoscut pe prietenul meu in discoteca dar nu m-am combinat cu el imediat ci de abia peste cateva zile pe mess.TRebuia sa vina de la BUcuresti(el lucreaza acolo) si urma sa ne intalnim>ii spusesem ca nu stiu sa sarut si el mi-a zis ca ma invata el.Cand ne-am intalnit am plecat capul si nu a reusit. A doua oara intr-un local eu tineam buzele strans lipite si mi-a dat o limba peste buze de am zis ca m-a lins cainelelaughingPrimul sarut adevarat : ma privea fix in ochi si s-a apropiat foarte mult de mine si eu tineam buzele strans lipite.Si-a lipit fata de-a mea si mi-a soptit numele incet si m-a intrebat de ce nu vorbesc.Am dat sa deschid gura(sa-i raspund) si am simtit cum limbile noastre se ating. M-am, retras repede si din greseala l-am muscat de limba cand am vrut sa inchid gura.Nu a fost prea frumos dar el mi-a zis ca daca continui asa o sa invat multe. Oricum o sa mi-l amintesc toata viata.

9 răspunsuri:
| Maya_9911 a răspuns:

Uhmthinking
A fost vara trecuta.happy
Imi placea mult de el si ne'am intalnit pe la 12 noapteawhistling
Bineinteles ca aveam o frica in mineee:-s
Tremuram toata.big grin
Cand m'a sarutat ma blocasem putinblushing
Dar imi reveneam treptatlaughing
Am fost 3 luni cu el impreuna dupa care nu am mai vrut eu.
Motivul?
Mi'am dat seama cam tarziu ca nu simteam nimic pentru el.straight face
Acum am ramas amici.happy

| NinaY a răspuns:

Deci a fost foarte lung...si romantichappy era asa de ciudat pentru mine sa simt ceva atat de...
nu am cuvinte. a fost magnific!

| CARMENCITA a răspuns:

Daca te referi la sarut frantuzesc cum zic unii. A fost magic.Eram la mare si-mi placea de un baiat de unde nu aveam de gand sa ma indragostesc.La inceput nu l-am lasat sa ma sarute, dar in alta zi m-a luat prin surprindere cu un sarut.Nu-ti pot descrie exact. A fost de scurta durata, nu pasional, sa zic tandru, magic.Adevarul e ca la mare totul e magic. A stiut cand este momentul sa ma sarute si cum.Prietenei mele nu i-a placut primul sarut, dar al treilea da, asa ca nu conteaza neaparat primul.

| Sebiii a răspuns:

A fost frumos si romantic
totul vine de la sine.nu-ti fie teama
bafta:*

| ysa a răspuns:

A fost cu o fata laughing. nu stiam ce fac, acum stiu ca n as mai repet experienta. nu se compara cu love struck. succes. al tau cum a fost?

| Andra_3307 a răspuns:

Naspa eram o cioatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am avut dar din cate am auzit poate sa ie si frumos si naspha sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eram mica si ma plimbam cu un tip apoi el m-a intrebat daca stiu sa sarut i-ar eu i-am spus ca nu si m-a intrebat daca vreau sa am invetza si i-am spus ca da si nu a fost asa greu. Recunosc ca mi-a fost teama la inceput

| AsSsuL. a răspuns:

A fost foarte ciudat eram micut si o fata m`a tras dupa o cladire si mi-a bagat limba in gurahee hee na ce sa fac eu am facut la fel a fost... destul de cool big grin avea limba moale :X si acum imi amintesc. big grin