| ICHBalexnunu a întrebat:

Cand ati facut primadata dregoste?

Răspuns Câştigător
| Yhugato a răspuns:

Nu am facut, nici nu am de gand sa o fac devreme. Totusi de preferabil, pentru o fata este normal sa o faca dupa 17 ani de obicei, sau inainte de 17 ani doar daca sunt pregatite, dar daca nu sunt mature exista unele riscuri pe care si le asuma. Pentru baieti, probabil nu exista riscuri, la nici o varsta (mai mari de 12-13 ani). Bafta

| Cristiann25 a răspuns (pentru Yhugato):

Tot RESPECTUL din partea mea!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce intrebare este asta?
Este prea indiscreta si personala.
Evita sa mai pui astfel de intrebari.
Te pup!

| stark47 a răspuns:

Dragoste am facut o singura data.la 20 de ani.sex am facut undeva pe la 13

| Hαppiηеss a răspuns:

Doamne ce o sa va mai dati voi cu pumnii in cap...nu acum mai tarziu! Si ar trebui sa il luati in serios pe omul ala( Azure) ca nu va invata de rau.Da intr-adevar este viata voastra face-ti ce vreti cu ea dar macar invatati din experienta altora pentru ca atunci cand invatati din experienta voastra e prea tarziu. Poate ca sunt oameni pe aici care vorbesc in cunostiinta de cauza poate au patit-o chiar ei si de aia va spune cate ceva sa nu vi se intample si voua. Acum credeti ca aberam dar repet mai tarziu o sa ne dati dreptate!

| Lina1993 a răspuns:

Sex am facut prima data la 17 ani (nu tineam la tipul respectiv, o facusem doar pentru ca punea presiuni asupra mea)."Dragoste" abia pe la 18, pentru ca atunci m-am indragostit cu adevarat de un tip( cu care sunt si in prezent)

| adrianamara a răspuns:

Inainte de petrecerea de majorat cu 2 zile, a fost frumos desi dureros pentru ca fost,, el''

| MadalynaOk a răspuns:

La 13 ani si ceva. N-am murit.

| Cristiann25 a răspuns (pentru MadalynaOk):

Panarama mica ce esti! Ai tai stiu?

| Yhugato a răspuns (pentru Cristiann25):

Hai ma, lasam fata in pace, este treaba ei nu? viata ei... nu trebuie sa o criticam, cum ar face ala (Azure), si mersi!

| MadalynaOk a răspuns (pentru Cristiann25):

Au aflat, dar cand am facut aproape 15 ani, nu 13 whistling adica cam de curand prin iarna. Altfel, sigur nu ma lasau. Mai, oricum stau la tara. Noi astia de la tara avem alte mentalitati despre chestiile astea. Asa ca si parintii mei au mai inteles. N-ati vazut ca la la tara oamenii se iau mai repede, se casatoresc, fac copii la nici 25 de ani. Nu ma face nimeni curva in sat oricum. Nu stie ce prieten am eu si ce fac cu el in dormitor. Nu sunt nici aia care se lauda. Dar si sa fii o fata frumoasa, aranjata la tine-n sat si sa vorbeasca lumea de tine cand te vede pe drum si sa spuna ca n-am lipici la gagici te simti naspa. Voi astia de pe TPU sunteti multi de la oras unde voi vedeti altfel treaba va axati mult pe cariera am vazut.

| ICHBalexnunu explică:

Sex, cand ti ai bagat-o!

| BellaBlack a răspuns:

Din pacate la 16 ani (voiam la 18) dar din fericire suntem impreuna si acum....de aproape 10 ani.