| mario a întrebat:

Cand ati oferit ultima floare unei fete. dar voi fetelor cand ati primit ultima oara de la un baiat?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum ani grei cand eram mic laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey, de la ziua mea, prin martie!

| Razvan a răspuns:

Ieri."Domnisoara, stii prietena mea nu a venit la intalnire si iti dau tie buchetul asta de flori"
"A.Mersi"
"Si poate imi dai si mie numarul tau de telefon"
"Nu pot.Nu m-am batut cu o fata in viata mea si chiar tin la parul meu.Bafta cu prietena ta si data viitoare cumpara-i un ceas"

| clauss a răspuns:

Acum doi ani un buchet de flori am oferit unei doamne, secretara la liceu

| Anileda a răspuns:

Am primit de ziua mea.

| Biia a răspuns:

Pai,big grin ultima oara am primit de la un coleg de dans de ziua mea. Un buchetel frumos de trandafiri galbeni love struck. Mi'a placut mult si mi s-a parut un gest foarte frumos.
Take care!kiss

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum un an

| Andrada_6710 a răspuns:

E ceva timp de atunci.Nu prea am primit flori, decat de 8 martie.