| anonim_4396 a întrebat:

Cand baiatul ejaculeaza in fata, e normal ca in momentul cand isi retrage penisul sa curga sperma din vaginul fetei?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal. Spermatozoizii incep sa ascensioneze in uter, iar excesul de lichid seminal se scurge afara din vagin (se lichefiaza special pentru asta).

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foxi, de ce? Ca nu inteleg. Ce e gresit in faptul ca intai sperma se coaguleaza in vagin pentru a nu se scurge ca sa dea trimp spermatozoizilor sa ascensioneze si apoi se transforma inapoi in lichid si curge?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, de ce nu?!
E posibil!

| foxi a răspuns:

Cata minte iti mai trebuie!

| foxi a răspuns:

Domsoara.
Brigaela, citeste si tu ce e lichefierea aia. c-o dai in bara rau!

| whatevernvm a răspuns:

Doamnee ce intrebari fara sensstraight face

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ia-o logic... ia vezi, poate e normal!

| God_1675 a răspuns:

Invata legea Gravitatiei!