| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cand esti intr-o relatie cu o fata, cam ce trebuie sa faci? Adica saruturi, cadouri...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-o sa rada,un pupic,da-i o floare,un pupic,admira-i cerceii,un pupic,apreciaza-i culoarea bluzei,un pupic,las-o sa vorbeasca, raspunde c-un pupic, stai ingandurat si cand te-ntreaba ce ai...ai invatat, un pupic!happy
O vei innebuni!

3 răspunsuri:
| kumichan a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea si fi tu insuti saruturile si afectiunea vine de la sine. Daca te iubeste te va accepta asa cum esti

| MuffPuff a răspuns:

Fi tu insuti. Daca te iubeste, te iubeste asa cum esti. Dar ai grija sa nu fi ranit. Unele fete se mai combina si din plictiseala.

| rouzii54 a răspuns:

Pai fa-o sa rada apoi tinetiva de mana sarutativa dativa cadoauri si dupa 1 an faceti sexy