| adelina_1168 a întrebat:

Cand fac sex nu simt nimic simt doar ca am ceva tare care se misca si vreau sa se termine repede ar trebui sa merg la un doctor?

Răspuns Câştigător
| Xtina_8376 a răspuns:

1) nu esti suficient de excitata, daca ala te'a dezbracat din prima si v'ati pus pe treaba fara nici un preludiu nimic cred si eu oh go on
2) esti prea stresata in timpului actului sexual se intampla la multe fete treaba asta nu reusesc sa se relaxeze si stau incordate in permanenta si de'aia nu simt nimic si isi dorect sa se termine cat mai repede happy deci incearca sa fii mai relaxata data viitoare si poate va ocupati mai mult si de preludiu ala fir'ar el sa fie ca nu exista degeaba oh go on

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Nu esti pregatita pentru o astfel de experienta. Probabil va trebui sa te mai maturizezi.

| paramore a răspuns:

Sau ar tebui sa schimbi partenerul...probabil nu iti acorda atentia cuvenita in timpul actului si se gandeste numai la el.incearca sa iei tu controlul sa vezi daca te simti mai bine

| KeepCalm a răspuns:

Ar trebui sa iti trimiti prietenul la un doctor.

| criss_5841 a răspuns:

Poate ca nu-l iubesti sau nu te simti bine cu el in pat happy

| Loriii a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la un ginecologhappy

| adela100sweet a răspuns:

Da

| XenofX a răspuns:

Da! adica hormonii tau sunt inactivi big grin
asta cred eu tongue
bafta!

| lucia_7238 a răspuns:

Buna.Adelina si eu ma confrunt cu aceeasi problema.pur si simplu nu stiu ce sa fac.mi-e frica sa nu-mi pierd prietenul din cauza asta.ai gasit o solutie?