| adelina_1168 a întrebat:

Atunci cand fac sex nu simt nimica ar trebui sa merg la un doctor ceva?

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Poate ca pers. cu care o faci nu te atrage suficient(nu simti fluturasi in stomac)nu iti alegi momentul potrivit etc
in cazul tau nu e vorba de organism ci de psihic poti sa mergi la un medic dar ai sa vezi ca nu o sa-ti rezolve problema
parerea mea este ca nu o faci cu pers potrivita

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Chiar nimica?! Nici macar ca intra si iese?! Desi greu de crezut, s-ar putea, daca esti absenta si o faci numai asa, din cine stie ce motiv/e!

Daca chiar e asa de grav, scrie-mi privat, cu detalii: cand si cum ai inceput, cum a fost (ce si cat stiai si ai facut tu, cat el, ce si cum ai simtit, facut, etc) cum si cat ai continuat, etc, orice detalii corelate (educatia de acasa, atitudine aparintilor fata de sex, etc, ) stare de sanatate, relatii anterioare, (cate si cum) etc.

| clauu a răspuns:

Ai facut sex cu vreun elefant?