| numaieu a întrebat:

Cand faci sex, trebuie sa iti epilezi parul pubian?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Nu doar cand faci sex trebuie sa ti-l depilezi ci intotdeauna, este mult mai igienic si estetic.

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Parul pubian, ca si cel axilar se epileaza pentru igiena si e normal sa o faci. Nimeni nu e absurd, nu are directa legatura cu relatiile sexuale, are mai degraba legatura cu igiena ta personala, mai ales in perioadele de menstruatie.

| Mya a răspuns:

rolling on the floor era imposibil! Ma asteptam sa zici tu ceva emile! Pe bune, ne distrezi de minune!

auran
| auran a răspuns:

Pai daca ai de gand sa-l pui sa-ti faca sex oral asa se cade

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Interesant ar fi sa lasi o mustacioara ca a lui Hitler. Ce placere ai sa lupti stiindu-l pe hitlerist acolo... "))

| alexam a răspuns:

laughing Nu-i musai! Doar daca vrei, sau te simti mai bine fara... Fa-ti o anestezie, si apoi sa te epilezi, ca te va durea teribil!

| anonim a răspuns:

Nu, inainte sau dupa, insa cand faci sex, tie iti mai arde de epilat? rolling on the floor rolling on the floor

| alexalghisi a răspuns:

Buna intrebare... si mie imi trebuie raspunsul... dar nu cu trebuie ci daca e frumos sau nu?

| vio a răspuns:

Paru pubian nu-i obligatoriu epilat dar obligatoriu tuns... e mai igienic...

| ingrijitoare a răspuns:

Sa-ti intre praf, musite si alte ginganii?

| cretudancelife a răspuns:

Eu unu zic dupa cum te simti u mai bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Epilatul inghinal este pentru o igienă mai bună nu și obligatoriu pentru sex.
Sunt persoane care nu se epilează, doar se tund sau aplică o cremă depilatoare ori ceară.
Fiecare are propriile sale convingeri din acest punct de vedere, nu putem obliga dacă nu se dorește.
Educația este un factor de impact în fața evenimentului...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de el. E o relatie pasagera? Atunci trebuie sa-ti epilezi si parul din nas. E dragostea vietii tale? Atunci parul chiar nu conteaza. Trust me! N-am riduri degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca da.prietenului tau o s i se para scarbos cand o s vada parul pubian in locul nepotrivit.si u ai avea o oarecare retinere mai ales daca partenerul este epilat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Sa il impletesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de preferat inainte, nu in timpul...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întotdeauna trebuie tuns, e mai igienic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta. Nici cu igiena nu are legatura. Importanta e apa si sapunul! Nu are legatura nici cu sexul oral. Cine vrea sa faca asta si iubeste persoana respectiva o poate face si cu si fara