| anonim_4396 a întrebat:

Cand flirtez cu cineva, daca ne spunem lucruri intime si personale, radem, glumim, si-ti place de aceea persoana dar fara sa fi facut nimic din pct.de v. fizic, sexual, inseamna ca-ti inseli partenul sau partenera?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Cand flirtez cu cineva.''

Ştii ce înseamnă a flirta, nu?
Din moment ce vorbeşti cu altcineva, iar iubita, iubitul tău nu ştie, e ca şi cum ai minţi-o.Mai ales dacă îţi şi place persoana respectivă.

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

A-ti insela partenerul/partenera nu inseamna strict a face sex cu altcineva. se numeste inselat si ceea ce spui tu. Fosta mea iubita a facut ceva asemanator, iar cand am aflat mi-am pierdut toata increderea in ea pentru ca m-a tradat. increderea se recupereaza greu, deci data viitoare cand flirtezi cu alte persoane gandeste-te de doua ori daca merita sau nu. nu uita funda big grin