| oana_4978 a întrebat:

Cand incepe anul scolar 2011-2012? scuzati categoria dar e cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| GoguStrigoi a răspuns:

12 Septembrie

6 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

12 septembrie, Fundabatting eyelashes?

| Barbiiie95 a răspuns:

Anul scolar se incepe pe data de 12 septembrie.Mult succes la scoala. Funda?

| adi4ever a răspuns:

Creca esti nerabdatoare sa incepi scoala! Ti-ai facut toate temele? Ai grija sa faci si ceva suplimentar sa te mentii in forma maxima!

| Gagikaru a răspuns:

Normal ca 12 septembrie.ca in fiecare an. aproape! da si tu funda pup!

| anna9999 a răspuns:

12 Septembrie, nu incepea de obicei pe 15

| maria13_4761 a răspuns:

Anul scolar 2011�2012 incepe la data de 12 septembrie 2011winking