| anonim_4396 a întrebat:

Cand penisul meu e in stare erecta nu-l pot decalota decat foarte putin.In timpul masturbarii il pot decalota complet.Asta este fimoza?(Am aproape 16 ani)

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, te sfatuiescsa mergi la medic, dar nu cred ca este grav din ce spui tu probabil ai ata foarte puti elastica si de accea te doare, incearca cu un lubrifiant si vezi efectul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu mergi tu la un medic sa te consulte?
Este atat de important sa stii care-i situatia reala cu organul tau, si tu vii si intrebi pe un forum, unde doar ne dam parerea dupa cum ne taie capul!
Mergi al medic si cauta-te din timp, daca nu vrei sa risti sa nu-ti poti folosii organul curand.

| mihai69 a răspuns:

Adică tu te masturbezi cu puța bleagă?!? Cum naiba?