| 050DydyX050 a întrebat:

Cand te dezvolti cel mai bine?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand mananci bine si te ingrijesti corespunzator.

| lolly a răspuns:

Intre 13-18 ani presupun. happy in adolescenta. pana la 20 de ani maxim. funda?

| Dash a răspuns:

In somn...

| Blondamea a răspuns:

In timpul pubertatii

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

De cand te nasti pana la 1-2 ani. te dezvolti cel mai bine.

| SunshineGirl a răspuns:

Dupa parerea mea, in perioada adolescentei cand trecem prin fel de fel de situatii, placute sau nu din care invatam anumite chestii pentru viitorul nostru.
Eu asa cred.

| Anusha_9111 a răspuns:

Fizic sau psihic?

| Anusha_9111 a răspuns:

Cand ai un stil de viata sanatos. Cand faci sport, esti odihnit si ai o alimentatie corecta. Si perioada vietii e sanatoasa, in special in pubertate organismul trece prin perioada dezvoltarilor.

| 050DydyX050 explică:

Fizic

| dexter_2189 a răspuns:

Cand faci sex... funda