| gingergirl1 a întrebat:

Cand un baiat,care stie ca il placi iti tot zice de iubita lui, vrea sa te faca geloasa? thinking

Răspuns Câştigător
| Loreley07 a răspuns:

Pot exista mai multe motive daca el iti spune de iubita lui stiind k il placi.Pe prim plan iti poate vorbi despre ea ca sa intelegi ca doar pe ea o iubeste si vrea sa o aiba ca iubita si nu are rost sa-ti mai pierzi timpul sa te gandesti la el.Pe planul doi. daca stie ca il placi nu ar fi trebuit sa-ti vorbeasca de ea pentru ca ti-ar face rau intentionat.Ar mai fi posibilitatea sa se joace cu tine..crede-ma ca baietilor le place sa aiba cat mai multe admiratoare si vor: ba sa te faca geloasa asa cum ai spus tu, ba sa te ignore, ba chiar si sa-ti distraga atentia uneori. Ideea e ca daca face asta cu siguranta nu o face ca il intereseaza prea mult de sentimentele tale.Gandeste-te ce motiv ar avea el sa te faca geloasa.Fii foarte atenta la ceea ce iti spune, cu siguranta raspunsul la intrebarea ta il vei putea gasi chiar la el atunci cand iti vorbeste.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa sau iti da de inteles ca pentru el conteaza doar iubita lui

| justfreelove a răspuns:

De fapt iti spune " de iubita lui" ca sa te faca sa crezi ca nu este fraier. Deh are " iubita " si el (mana dreapta, una din alt oras, una de nu stiu unde?!) De multe ori chestia asta nu are legatura cu ce simte el pentru tine sau tu pentru el. Nu trage concluzii pripite: e doar un pustiu cu stofa de papagal.

| Sara2 a răspuns:

Nu vrea sa te faca geloasa ca nu are motive, iti zice de iubita lui pentru ca o iubeste, daca vroia sa te cucereasca trecea la atac, mai ales ca si tu il placi

| neutrino a răspuns:

Nu, el asa crede ca poate "pescui" si unele fete chiar il cred.

| Azµre a răspuns:

Vrea să te respingă.

| h3r a răspuns:

Nu, vrea să-ți arate cât de mult îl doare de tine.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dc ar vrea sa te faca geloasa?

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu vrea sa te faca geloasa si zice de iubita lui pentru ca o iubeste nespus de mult.

| Cristiann25 a răspuns:

Iti spune de iubita lui ca se gandeste ca intelegi ca intre voi nu o sa fie nimic! Respect pentru el pentru ca nu se gandeste la altele in timp ce are iubita si tu mai bine lasa-l in pace!

| Voidwithin a răspuns:

Poi daca are iubita ce motive are sa te faca geloasa.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Isi bate joc de tine stiind ca te oftici daca el iti povesteste asta!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu. Pur si simplu nu te place si vrea sa iti fie clar.dar vad ca ti-e greu sa intelegi sad

| sharlyn a răspuns:

Eu cred ca da.

| food23 a răspuns:

Probabil, dar mai e si posibil sa iti zica indirect prin asta ca are iubita si ca trebuie sa il uiti ca nu vrea sa fie cu tine.

| AngelWhite99 a răspuns:

Nu,e pentru ca e de parere ca intre voi nu e nimic si nu poate fi, iar atunci vrea sa te faca si pe tine sa intelegi asta.