| BeLLLLLa a întrebat:

Care a fost cea mai lunga relatie a voastra? cea mai lunga primejte o fundita:*

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Am avut 2 relatii. una de 9 luni si asta de acum de 1 an jumate. Cred ca aceasta va fi si ultima, de fapt mi-o dorim multwinking

7 răspunsuri:
| oCiudata a răspuns:

Buna...pai 3 ani jumatate aproape 4(facem 4 ani in octombrie)

| rox13yy a răspuns:

3 ani

| nekokami a răspuns:

HA HA Am ajuns tarziu big grin In octombrie facem 10 ani yupiiii

| esco a răspuns (pentru nekokami):

'ai de capul meu ~ cati ani ai?

| tigersss a răspuns:

Una de 1 an si o luna

| xAnne a răspuns:

5 ani jum. love strucklove struck

| emy25 a răspuns:

Cea mai lunga relatie a fost de 3 ani. dar este aiurea ca ne-am despartit doar pentru ca tatal lui este bogat si nu era multumit de ce am eu, si nu am o situatie proasta, dar cel mai urat lucru din partea lui a fost ca l-a ascultat pe tatal lui si nu pe mine