| System a întrebat:

Care a fost cel mai frumos compliment care l-ati primit din partea persoanei iubite?
Sau care a fost cel mai frumos compliment facut din partea voastra iubitei, iubitului.
fundita! happy

Răspuns Câştigător
| deviant18 a răspuns:

Cel mai misto compliment pe care l'am facut vreodata a fost: stiai ca, cainii vad alb si negru? de cand te'am cunoscut, eu sunt cainele care a vazut curcubeul. iar cel mai misto compliment pe care l'am primit nu a fost spus, ci facut. in ajunul revului, ziua facuta sa para ca noaptea, cu lumanari, 2 pahare si o sticla de vin, trandafiri si ciocolata mea preferata iar el in fata mea intr'un genunchi cantandu'mi melodia noastra la chitara. a fost cel mai frumos lucru care mi s-a intamplathappy

4 răspunsuri:
| AdRyAnA3 a răspuns:

Un baiat mi-a zis odata: "Te iubesc mult! N-o sa te uit niciodata! Mereu vei avea un loc in inima mea!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce ma ridica in brate si ma aseza pe pat, mi-a spus cu cea mai dulce voce posibila "Te iubesc, micuto! Iti multumesc ca esti a mea!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos compliment pe care mi l-a facut iubitul meu a fost atunci cand mi-a zis ca sunt ingerasul lui pazitor

| Alina09 a răspuns:

Bombonica... :-