| calupaianjen_6541 a întrebat:

Care a fost reactia prietenului vostru cand ati pus mana pe zona interzisa?laughing

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O sarit pi jeam si si-o rupt gatullaughing

Ca sa fiu in ton cu intrebarea ta!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti sigura ca nu avea centura de castilitate laughing?

| Dizzydizz a răspuns:

Buna intrebarehappy0
Pai a facut ochii mari, vroia sa imi ia mana dar a lasat-o acololaughing

| stresu a răspuns:

Nu exista zona interzisa. Exista doar corpul celui de langa tine. Lasati prejudecatile in pace. Plus ca e cam multa curiozitate fara uz practic.

| sasha a răspuns:

laughing) asta chiar e tare chiar astept raspunsurile big grin happy

| Smarandica a răspuns:

Iti dai seama ca eu placut...smug. Mie miera putin teama.sa nu'si schimbe parerea despre minelaughingdupa aia am avut cateva remuscari. da acum n-am treabawhistlinglaughing

| A.be.ce a răspuns:

Acelasi lucru pe care l. a zis Leonna mi s. a intamplat si mie. Dar apoi am vorbit cu el despre asta si mi. a zis ca nu are cum sa isi schimbe parerea...si m.am mai linistithee hee