| elasexygagica a întrebat:

Baietziii cum va simtiti atunci cand puneti mana la fata acolo in zona interzisa si simtiti ca e umeda love struck

Răspuns Câştigător
| valy1233 a răspuns:

Excitant happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo se pune mana doar in caz de urgenta ca din placere daca ii intra microbi asa poate afecta viata omului cand face sex neprotejat.

| CoquineNoire a răspuns:

Gagico, nu era umeda, avea sperma pe mana tipu care te'a atins acolo. Te'ai ars, nebuno!hee hee

| Picasso a răspuns:

Ud !

| EuCuTine a răspuns:

Pai ma simt bine dar o fac pe ea sa se simta si mai bine si sa fie si mai uda. Daca pui mana si simti ca este uda fara sa faci nimica special atunci este de bine laughing. Iubesc "zona interzisa" mai ales umeda tongue

| KaterinaPetrova a răspuns:

O intrebare destul de tampita nu crezi?

| Digital112 a răspuns:

zic : pl, m, asta a fost folosita...

| dudu13 a răspuns:

Cati ani ai?laughing) De pui asa intrebarilaughing) Ai macar buletin?:O laughing

| basexcu a răspuns:

Ca trebuie sa se mai spele!

| basexcu a răspuns:

Uzi

| UrbanNinja a răspuns:

raised eyebrows Nu te inteleg oh go on pui intrebari aiurea. ai macar buletin?

| 0000_5561 a răspuns:

Ce intrebari pui, cati ani ai?